Služby

Dovolená je příjemným odpočinkem, stráveným s rodinou či Vašimi nejbližšími. Není jen o lenošení na lehátku. Je o poznávání nových chutí a vůní, o možnosti na chvíli se zastavit a obdivovat vzdálené kraje i o stavění hradů z písku. Naše cestovní kancelář přináší širokou nabídku možností, jak si dovolenou užít se vším, co k ní patří. To vše za přijatelnou cenu pro jednotlivce i rodiny s dětmi


Dovolená u moře

Západ slunce nad mořem, horký písek pod nohama a žádné starosti. Přesně takovou dovolenou si zasloužíte a přesně takovou dovolenou Vám nabízíme. Na Vás je pouze výběr destinace, kam se chcete podívat, my zařídíme všechno ostatní. Z naší široké nabídky si vybere opravdu každý. Navíc vše za rozumné ceny. Samozřejmostí je široká nabídka zájezdů Last minute.

Zájezdy tuzemské a poznávací

Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, pak jsou právě pro Vás připraveny zájezdy tuzemské či poznávací. Vyberte si ze široké nabídky zájezdů, které Vás uchvátí a obohatí. Dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat, Vám nabízí pouze naše cestovní kancelář.

Kontakt

Hotelyčechy

Fotografie použita dle Creative Commons broo_am  © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode